Berėmės stiklinės pertvaros - puikus technologijų taikymo, estetikos ir architektūrinių sprendimų derinys. Pasitelkus naujausias technologijas, grūdinto stiklo vidaus pertvaros bei durys suteiks patalpoms puikų estetinį vaizdą ir funkcionalumą. Jūsų išmonė ir norai gali būti nesunkiai įgyvendinti. Stiklo matinimo ir dažymo technologijos įgalins patenkinti bet kokią Jūsų fantaziją, leis pasiekti įspūdingų rezultatų. Stiklinės durys, šiuolaikinio dizaino lankstai ir laikikliai papuoš jūsų ofisą ar namus.

 

 

PASLAUGOS

IAG Constructions projektuoja, gamina ir montuoja berėmio stiklo vitrinas, varstomas, stumdomas duris, berėmio stiklo duris su aliumio profilio stakta, sulankstomas pertvaras, dušo kabinas, įvairių tipų stiklinius turėklus, stogelius ir ​kitas konstrukcijas iš grūdinto stiklo.

VARSTOMOS DURYS

Siūlome įvairius varstomų stiklinių durų variantus - vienvėrės ir dvivėrės, vienpusės ir dvipusės. Stiklo durims naudojami vyriai, leidžiantys jas varstyti į abi puses. Viršutinio vyrio ašis tvirtinama į lubas arba, jei viršuje taip pat yra stiklas, į specialius stiklo tvirtinimus. Apačioje dažniausiai naudojamas hidraulinis durų uždarytuvas, kuris atlieka ir apatinio vyrio funkciją.

STUMDOMOS DURYS

Stumdomos durys - tai taupančios vietą bei puikiai atrodančios durys. Paprastai jas siūloma montuoti tose patalpose, kuriose durų nereikia dažnai varstyti. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, visos tvirtinimo detalės gali būti matomos arba paslėptos. Sistemoms naudojamas tik grūdintas 10 – 12 mm, atskirais atvejais ir kitokio storio stiklas, kuris yra saugus dūžio atveju.

DUŠO KABINOS

Berėmio stiklo dušo kabinos - tai šiuolaikiškas sprendimas Jūsų vonios kambariui. Galimi įvairiausi variantai, nes projektuojamos individualiai. Dušo kabinų gamybai naudojame 8 mm grūdintą stiklą, magnetines sandarinimo tarpines bei tvirtinimo elementus. Stiklinių dušo kabinų vyriai ir rankenos padengti chromu, nebijo korozijos bei kalkių nuosėdų. Vyriuose įmontuotas mechanizmas fiksuoja duris uždarytoje padėtyje. Naudojami elementai garantuoja dušo kabinos sandarumą, saugumą ir ilgaamžiškumą. Plati spalvų, dekoravimo būdų bei kainų gama patenkins visų klientų poreikius.

STIKLO TURĖKLAI

Stiklo turėklai - efektyvi priemonė paversti Jūsų laiptinę moderne. Stiklo turėklai ne tik pabrėžia Jūsų namų ar biuro jaukumą ir eleganciją, bet ir puikiai tarnauja kaip apsauginė priemonė. Projektuojant stiklo turėklus galimos ivairios porankių kompinacijos - užmaunamas ant stiklo; atitraukiamas nuo stiklo n.p. žvakutėmis. Turėklai gali tvirtintis į laiptasijos šoną, arba ant jos. Galimos kombinacijos su statramsčiais.

Apsilankykite:

Santaikos g. 30,

Alytus

Skambinkite:

+370 616 90990

Rašykite:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Monday the 1st. .