Aliuminis yra patvari medžiaga, kuri pasižymi aukšta kokybe, puikiai išsaugo savo vertę, yra unikali dėl savo lankstumo ir plataus siūlomų spalvų pasirinkimo. Pagrindinė priežastis, dėl kurios daugelis statytojų šiai medžiagai teikia pirmenybę prieš kitas, yra tolygi išvaizda ir platus įstiklinimų formatų pasirinkimas. Moderniuose pastatuose stiklas dažnai derinamas su šiuolaikinėmis dekoratyvinėmis apdailos ir kartu funkcionaliomis pastato sienos apsaugos sistemomis, vėdinamaisiais ar aliuminio kompozicinių plokščių fasadais.

     

PASLAUGOS​

IAG Constructions projektuoja, gamina ir montuoja aliuminio profilių fasadus, vitrinas, langus, duris, vidaus pertvaras, žiemos sodus ir kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir stiklo. Bendrovė vysto aiškiai suformuluotą strategiją koncentruoti veiklą ne tik plastikinių langų, berėmio stiklo vitrinų gamyboje, bet ir aliuminio-stiklo konstrukcijų ir ventiliuojamų fasadų projektavime, tiekime, gamyboje bei montavime. Pagrindinis bendrovės tikslas pateikti pilnai išbaigtą projektą - nuo idėjos iki įgyvendinimo. ​

 

PRODUKCIJA

Langų, durų, fasadų, konstrukcijų iš aliuminio gamybai yra naudojamos Europos bendrovių "Schüco International" ir "Yawal" profilių sistemos. IAG Constructions siūlomi aliuminio profiliai gali būti dažomi blizgančia, matine ar pasteline RAL spalva, metaliniu atspalviu arba anoduojami. Išskirtinis dėmesys skiriamas ne tik aliuminio konstrukcijų gamybai, bet ir jų kokybiškam projektavimui bei galutiniam sumontavimui objekte. Ilgametė patirtis ir specializacija šioje srityje leidžia pateikti užsakovui optimalų sprendimą pastato fasado apipavidalinimui. Teikiant projektavimo paslaugas atsižvelgiama į individualius kiekvieno projekto, architekto, užsakovo reikalavimus.

 

KOKYBĖ

IAG Constructions skiria dideles investicijas naujausiai įrangai, naujausių ir progresyviausių technologijų diegimui ir tobulinimui, jų įgyvendinimui stambiausiose bei sudėtingiausiuose statybose. Moderni gamybinė bazė leidžia operatyviai ir kokybiškai pagaminti įvairių matmenų stiklo fasadus, aliuminio konstrukcijas ir kitus techniškai sudėtingus gamybos sprendimus.

Apsilankykite:

Santaikos g. 30,

Alytus

Skambinkite:

+370 616 90990

Rašykite:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Monday the 1st. .